Ramada Plaza İzmit

Açıklama

Ramada Plaza İzmit, Ramada Worldwide'ın beş yıldız konsepti ve yüksek standartları ile yüksek teknoloji konforu ve estetiğin iş ve memnuniyet ile birleştiği yer olarak tasarlanmıştır.
Ramada Plaza İzmit bölgedeki önemli yerlerin yakınında ve İzmit şehir merkezine sadece 5 dakikalık mesafededir. Doğasında var olan kusursuz tasarım123 Superior Oda, 16 Deluxe Oda, 24 Executive Oda, 3 Junior Suite, 3 Corner Suite, 7 Senior Suite, 4 Terraces Suite ve 2 Engelli Odası toplam 182 modern odanın tamamı ses yalıtım teknolojisi ile donatılmıştır, ücretsiz ve limitsiz yüksek hızda internet erişimi (Kablosuz ve kablolu) konfor için tüm misafir odalarında ve genel alanlarda mevcuttur. Misafirler ayrıca günlük streslerinden arınmak için kapalı havuzu bulunan Ramada Plaza Izmit Spa konforundan ücretsiz faydalanabilirler.

Kısaca

Oda Sayısı
182
Restaurant
3
Bar
1
Hizmetlerimiz
Ücretsiz Kablosuz İnternet
Erken Check-In
Express Check-In/Check-Out
Oda Servisi
Kuru Temizleme Servisi
Çamaşır Yıkama Servisi
Kuaför
Masaj Servisi
Uyandırma Servisi
Valiz Odası
Açık Otopark
Vale Servisi
Döviz bozma
Business Center
Güvenlik Kamera Sistemi
Executive Floor
Executive Lounge
Biz Ne Yaptık?
Marka ve lisans danışmanlığı
Teknik uygulama danışmanlığı
Elektrik ve mekanik danışmanlığı
The North Shield Pub "marka lisans danışmanlığı ve entegrasyonu"
Marka

Partnerlerimiz

Sophos Hotels TR
Sophos Hotels TR
Sophos Hotels TR
Sophos Hotels TR
Sophos Hotels TR
二:端正坐姿。坐姿也是女性丰胸成功的一个关键因素粉嫩公主酒酿蛋,正所谓“成也萧何,败也萧何”,胸部也不例外!可能一周中你只能抽出两个小时做健身运动丰胸产品,但坐姿却是每天以6~10小时来计算的!正确的坐姿可以让胸部正常伸展,加速胸部的血液及淋巴循环丰胸方法,让胸肌完成“日常作业”,让乳房更健美。能让胸部长大的最佳坐姿:上身自然挺直丰胸食物,腰部距椅背一手掌的距离。保持端正坐姿,不仅会让你看起来更精神,而且胸部也会变得更加挺拔哦!